Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości
E: biuro@linie.pl
T: 601 304 306

Strona główna > Oferta > Hale magazynowe

Oznakowanie magazynu - oznaczenia magazynowe

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa oznakowania hal magazynowych. Nasze działania obejmują wykonanie wszystkich elementów niezbędnych do stworzenia przejrzystego systemu organizacji ruchu na terenie obiektu.

Dobrze zaprojektowane oznakowanie poziome magazynu pozwala na stworzenie optymalnie zorganizowanego miejsca pracy pod względem zasad BHP, jak również procesów produkcyjnych i logistycznych. Dokładne wyznaczenie ciągów i dróg transportowych w magazynach znacznie zmniejsza, a nawet eliminuje możliwość występowania wypadków oraz w sposób znaczący podnosi efektywność wykonywanych prac.

Zapewniamy przejrzyste i estetyczne oznakowanie hal magazynowych, usprawniając ruch pojazdów i pieszych. Dzięki odpowiednio oznaczonym ciągom komunikacyjnym dbamy o maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy. Świadczone przez nas usługi stanowią gwarancję całkowitego przystosowania magazynu do obowiązujących obecnie norm prawnych i zasad BHP.

Dlaczego warto zadbać o właściwe oznakowanie magazynu?

Oznakowanie magazynów wpływa korzystnie nie tylko na jakość pracy czy sprawność komunikacji, lecz także na bezpieczeństwo wszystkich osób poruszających się po obiekcie. Wymagania stawiane w tym zakresie przez obowiązujące w naszym kraju przepisy przekładają się w efekcie na szereg dodatkowych korzyści, znajdujących odzwierciedlenie w funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa.

Oznakowanie magazynu - korzyści:

Wyznaczenie dobrze oznakowanych wewnątrzzakładowych dróg komunikacyjnych to doskonały sposób na zorganizowanie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni, w której zminimalizowane zostało prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji pomiędzy urządzeniami czy wypadków spowodowanych przebywaniem pracowników w niewłaściwych strefach magazynu. Oznakowanie hal magazynowych ma wpływ na poprawę ogólnej efektywności pracy i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród personelu.

Oznakowanie magazynów - co oferujemy?

Stworzony system oznaczeń powinien być czytelny dla użytkowników, dlatego przyjmując zlecenia, dokładne zapoznajemy się z planami obiektów oraz oczekiwaniami klienta i dostosowujemy do nich naszą realizację. Wykonując naszą pracę, stosujemy się również do przepisów określających sposób oznakowania obiektów. Kierujemy się zawartymi w nich wytycznymi dotyczącymi szerokości dróg, barw stosowanych do oznaczania konkretnych stref, a także dróg ewakuacyjnych oraz instalacji przeciwpożarowych.

Oznaczenia magazynowe - dlaczego warto nas wybrać?

Efektywność i bezpieczeństwo pracy w przestrzeniach magazynowych w znacznym stopniu zależą od ich właściwej organizacji. Odpowiednie oznakowanie poziome magazynu to klucz do zwiększenia wydajności pracy i minimalizacji ryzyka popełnianych przez pracowników błędów. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania i wykonywania tego rodzaju usług, mając na uwadze obowiązujące normy i wytyczne BHP.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń na oznakowanie hal magazynowych pozwala nam dobierać skuteczne i trwałe sposoby oznakowania obiektu. Bierzemy przy tym pod uwagę czynniki takie jak typ podłoża, panujące temperatury, a także preferencje klienta.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn do natryskowego malowania oznaczeń jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić wszystkie prace. Nasze oznaczenia magazynowe są wyjątkowo trwałe i czytelne.

Elastyczność, jaką proponujemy w zakresie terminów realizacji, jest niezwykle ceniona przez naszych klientów. Ma to szczególne znacznie w przypadku oznakowania hal produkcyjnych. Konieczność przestoju w pracy może bowiem narazić zakład na niepowetowane straty finansowe. Dbamy o to, aby realizować zlecenia w dogodnym dla klienta czasie, nie zakłócając funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Malowanie linii w magazynie

  • oznakowanie dróg transportowych dla wózków widłowych,
  • wyznaczenie ciągów komunikacyjnych dla pieszych,
  • oznakowanie pól odkładczych i stref wyłączonych z ruchu (np.: p.poż),
  • znakowanie ostrzegawcze: pasy żółto-czarne wokół ramp, na krawędziach i słupach,
  • linie wokół regałów,
  • piktogramy, symbole, napisy i znaki BHP (również wg indywidualnego projektu klienta),
  • oznakowanie pionowe.
oznakowanie magazynu

rodzaje oznakowań

oznaczenia magazynowe

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu gładkim

czytaj więcej
oznaczenia magazynowe

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu śrutowanym

czytaj więcej
oznakowanie hal magazynowych

linie zalewane wgłębne
na podłożu wyfrezowanym

czytaj więcej

realizacje

oznakowanie hal magazynowych oznakowanie hal magazynowych