Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości

Strona główna > Kontakt

Malowanie natryskowe oznaczeń - Kontakt

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która zaprojektuje i wykona dla was oznakowanie hal magazynowych i przemysłowych, odnowi już istniejące oznakowania poziome w halach sportowych lub też usunie stare pasy z drogi, to nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie malowania natryskowego oznaczeń w magazynach i na drogach. Posiadamy niezbędne przygotowanie, odpowiedni doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt do realizacji zleceń o dowolnej skali zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dobieramy optymalny pod względem technicznym i kosztowym sposób realizacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty lub też złożenia zamówienia prosimy o kontaktowanie się pod podanymi poniżej numerem telefonu oraz adresem e-mail. Dla Państwa dyspozycji pozostawiamy także formularz kontaktowy na naszej stronie.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.linie.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MALOWANIELINII.PL, Krzycka 71A/2 53-019 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@malowanielinii.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Działamy na terenie całego kraju i za granicą

ul.Krzycka 71A lok.2, 53-019 Wrocław

tel. +48 601 304 306 lub piotr@linie.pl
tel. +48 668 478 388 lub marek@linie.pl
tel. +48 71 734 50 30 lub biuro@linie.pl
fax: +48 71 734 50 31

prev

next