Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości
E: biuro@linie.pl
T: 601 304 306

Strona główna > Oferta > Obiekty sportowe

Malowanie linii w obiektach sportowych

Malowanie linii to nie tylko oznaczenia dla hal magazynowych, zakładów produkcyjnych czy parkingów, to również oznaczenia obiektów sportowych.

Malowanie linii w obiektach sportowych odbywa się nie tylko na boiskach czy salach gimnastycznych, ale również na powierzchniach tartanowych takich jak bieżnie czy korty tenisowe.

Wiele dyscyplin sportowych ma ściśle określone zasady, dotyczące tego, jak powinien wygląd teren, na którym odbywać się mają zawody. Ma to ogromne znacznie w sportach zespołowych np. piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej czy rugby. Układ linii na boisku jest niezmienny, a każda nich pełni określoną funkcję np. linie boczne zamykają przestrzeń, na której toczy się rozgrywka, tymczasem linie pola karnego w piłce nożnej wyznaczają specjalną domenę bramkarza – obszar gdzie może on zagrać piłkę ręką. Również w niektórych sportach indywidualnych znacznie linie jest nie do przecenienia. Trudno wyobrazić sobie mecz tenisa na korcie bez linii albo bieżnię bez wyznaczonych z ich pomocą torów.

Linie nie tylko organizują teren, na którym odbywają się zawody sportowe, ale są ściśle związane z zasadami danej dyscypliny. Można, więc śmiało stwierdzić, że bez nich niemożliwe byłoby profesjonalne uprawianie sportu.

Jesteśmy przygotowani do wykonania zlecenia na malowanie linii na trawie, tartanie, posadzkach żywicznych oraz betonowych. Zamówienia realizujemy z użyciem metod nieinwazyjnych dla podłoża, które zapewniają przy tym wyjątkową trwałość naniesionego oznakowania.

W ofercie posiadamy również usługi malowania pasów na drogach.

Malowanie linii w halach sportowych

rodzaje oznakowań

linie malowane napowierzchniowe

czytaj więcej

realizacje

Opinie o Linie.pl
5,0
Opinie: 32
Sylwester Sylwester 2 miesiące temu
Polecam usługę malowania linii na hali produkcyjnej. 720mb, dwie różne powierzchnie- żywica i zacierany utwardzany beton. Profesjonalne doradztwo techniczne, fachowa wiedza i koordynacja pracy Pana Piotra. Sześcioosobowa ekipa Pana Jacka starannie i sprawnie wykonała pracę. Czyściutko, dokładnie, dobrze wykonana robota. Polecam
Dawid Wanke miesiąc temu
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Prace wykonane solidnie i co najwazniejsze terminowo. Szczerze polecam.
Marta Mech 4 miesiące temu
Z usług firmy korzystaliśmy po raz pierwszy. Robiliśmy szeroki, gruntowny przegląd firm pod wykonanie dość skomplikowanego i nietypowego wymalowania hali magazynowej i po odrzuceniu 4 innych ofert wybraliśmy tę firmę. Był to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera, zaufanie, dobre doradzanie, zadowolenie użytkowników. Dodatkowo konkurencyjne ceny. Prowadzenie projektu z tą firmą to tylko i wyłącznie przyjemność. Z pewnością będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości.
Mariusz Gwiaździński 6 miesięcy temu
Współpraca z firmą od kilku lat. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%.
Biuro Celtron 5 miesięcy temu
Szybko, fachowo i rzetelnie, bardzo polecamy usługi firmy. 100% zadowolenia. Pozdrawiamy
SŁAWOMIR KRASNOWSKI 7 miesięcy temu
Bardzo kompetentna i rzetelna ekipa. Zdecydowanie polecam jako partnera godnego zaufania
Leszek Nalepa 10 miesięcy temu
Świetna organizacja,bardzo słowni ludzie,rewelacyjny kontakt oraz konkurencyjna cena. Tak w skrócie można określić pracę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony (Panowie namalowali linie 9 boisk,choć pierwotnie miało być 6).calosc ogarnięta w 10h. Rewelacja
Wojciech Gumulski 11 miesięcy temu
Szybka i sprawna realizacja malowania linii na hali. Profesjonalna ekipa. Polecam. BWI Poland Technologies
Opinie Google