Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości
E: biuro@linie.pl
T: 601 304 306

Strona główna > Oferta > Obiekty sportowe

Malowanie linii w obiektach sportowych

Malowanie linii to nie tylko oznaczenia dla hal magazynowych, zakładów produkcyjnych czy parkingów, to również oznaczenia obiektów sportowych.

Malowanie linii w obiektach sportowych odbywa się nie tylko na boiskach czy salach gimnastycznych, ale również na powierzchniach tartanowych takich jak bieżnie czy korty tenisowe.

Wiele dyscyplin sportowych ma ściśle określone zasady, dotyczące tego, jak powinien wygląd teren, na którym odbywać się mają zawody. Ma to ogromne znacznie w sportach zespołowych np. piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej czy rugby. Układ linii na boisku jest niezmienny, a każda nich pełni określoną funkcję np. linie boczne zamykają przestrzeń, na której toczy się rozgrywka, tymczasem linie pola karnego w piłce nożnej wyznaczają specjalną domenę bramkarza – obszar gdzie może on zagrać piłkę ręką. Również w niektórych sportach indywidualnych znacznie linie jest nie do przecenienia. Trudno wyobrazić sobie mecz tenisa na korcie bez linii albo bieżnię bez wyznaczonych z ich pomocą torów.

Linie nie tylko organizują teren, na którym odbywają się zawody sportowe, ale są ściśle związane z zasadami danej dyscypliny. Można, więc śmiało stwierdzić, że bez nich niemożliwe byłoby profesjonalne uprawianie sportu.

Jesteśmy przygotowani do wykonania zlecenia na malowanie linii na trawie, tartanie, posadzkach żywicznych oraz betonowych. Zamówienia realizujemy z użyciem metod nieinwazyjnych dla podłoża, które zapewniają przy tym wyjątkową trwałość naniesionego oznakowania.

W ofercie posiadamy również usługi malowania pasów na drogach.

Malowanie linii w halach sportowych

rodzaje oznakowań

linie malowane napowierzchniowe

czytaj więcej

realizacje