Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości
E: biuro@linie.pl
T: 601 304 306

Strona główna > Oferta > Parkingi i garaże

Oznaczenia miejsc parkingowych - garaży wielopoziomowych

Posiadamy doświadczenie w realizacji zamówień na malowanie linii w różnego rodzaju obiektach – magazynach i halach fabrycznych. W naszej bogatej ofercie posiadamy również usługi oznakowania garaży wielopoziomowych i malowania parkingów. Podobnie jak w pozostałych przypadkach prace w tym zakresie wykonujemy, zachowując najwyższe standardy jakości i stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zapewnia to klientom szybki czas realizacji oraz wyjątkową trwałość malowanych linii, które nawet po długim czasie zachowają swoje kontury oraz żywe barwy. Wysoka odporność naszych prac jest gwarancją oszczędności dla klientów.

Prawidłowe wykonanie oznakowania na parkingach i garażach sprawia, że tamtejszy ruch odbywa się płynnie i bezpiecznie. Wykorzystanie oznakowania w postaci pól parkingowych, oznakowań stref parkingowych oraz ich poziomów, pozioma i pionowa organizacja ruchu - strzałki kierunkowe, przejścia dla pieszych, linie krawędziowe, "martwe pola" itp. to podstawa do sprawnego poruszania się nie po nich.

Przygotowując projekt, dokładamy szczególnych starań, aby z jednej strony spełnił oczekiwania klienta, a z drugiej był zgodny z przepisami kodeksu drogowego dotyczącymi lokalizacji i minimalnych wymiarów stanowisk postojowych oraz ich odstępów od elementów obiektu – ścian lub słupów. Wykorzystujemy przy tym doświadczenie, które zyskaliśmy, wykonując wiele zleceń na malowanie parkingów. Dzięki temu nasze oznakowania garaży wielopoziomowych odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą propozycją malowania linii w obiektach sportowych.

oznakowanie parkingów i garaży

rodzaje oznakowań

oznacznia miejsc parkingowych | linie.pl

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu gładkim

czytaj więcej
linie.pl - oznaczenia miejsc parkingowych

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu śrutowanym

czytaj więcej
oznakowanie miejsc parkingowych | linie.pl

linie zalewane wgłębne
na podłożu wyfrezowanym

czytaj więcej

realizacje