Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości

Strona główna > Oferta > Oznakowanie dróg

Malowanie pasów

Poza tworzeniem oznaczeń magazynowych, fabrycznych, sportowych i parkingowych oferujemy klientom profesjonalne usługi malowania pasów. Do tego celu stosujemy specjalne urządzenia przystosowane do tworzenia oznaczeń graficznych na drogach. Malowarki pochodzące od firmy WAGNE, czyli światowego lidera produkcji sprzętu do malowania pasów, charakteryzują się wysoką skutecznością i umożliwiają nam szybką realizację prac przy zachowaniu wysokiego stopnia dokładności.

Malowanie pasów, oznaczenie ścieżek rowerowych czy miejsc dla niepełnosprawnych nierozerwalnie wiąże się z oznakowaniem pionowym – dlatego nasza oferta obejmuje również montaż znaków i tablic drogowych. W przypadku oznakowania dróg i ulic stosujemy oznakowanie cienkowarstwowe przy użyciu specjalistycznych farby drogowych oraz grubowarstwowe chemoutwardzalne wykładane w postaci struktury (maszynowo) lub na gładko.

Oznakowanie poziome i pionowe dróg stosuje się w celu organizacji ruchu drogowego – ma być on sprawny, funkcjonalny, zapewniać odpowiednią przepustowość pojazdów na drodze i zmniejszać ryzyko wystąpienia kolizji. Zastosowanie graficznych form malowanych na podłożach ma przyczynić się również do poprawy bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i pieszych.

Choć z roku na rok statystyki policyjne wskazują, że liczba śmiertelnych wypadków drogowych się zmniejsza, to jednak na tle Unii Europejskiej nasz kraj wciąż wypada nie najlepiej. Dlatego ważne jest, aby system znaków drogowych pozostawał widoczny. Dotyczy to w równej mierze oznakowań pionowych i pozimowych. Wybierając nasze usługi w zakresie malowania, znaków zyskujesz pewność solidnego wykonania z użyciem innowacyjnych technik aplikacji i wysokiej klasy farb, co daje gwarancje wieloletniej trwałości.

Realizując nasze prace, wykorzystujemy różne rodzaje oznakowań poziomych. Metodę nakładania farby dobieramy zależnie od rodzaju podłoża oraz preferencji klienta.

oznakowanie dróg i ulic

rodzaje oznakowań

linie malowane napowierzchniowe

czytaj więcej

realizacje