Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości
E: biuro@linie.pl
T: 601 304 306

Strona główna > Oferta > Parkingi i garaże

Oznakowanie garaży wielopoziomowych i parkingów

Posiadamy doświadczenie w realizacji zamówień na malowanie linii w różnego rodzaju obiektach – magazynach i halach fabrycznych. W naszej bogatej ofercie posiadamy również usługi oznakowania garaży wielopoziomowych i malowania parkingów. Podobnie jak w pozostałych przypadkach prace w tym zakresie wykonujemy, zachowując najwyższe standardy jakości i stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zapewnia to klientom szybki czas realizacji oraz wyjątkową trwałość malowanych linii, które nawet po długim czasie zachowają swoje kontury oraz żywe barwy. Wysoka odporność naszych prac jest gwarancją oszczędności dla klientów.

Prawidłowe wykonanie oznakowania na parkingach i garażach sprawia, że tamtejszy ruch odbywa się płynnie i bezpiecznie. Wykorzystanie oznakowania w postaci pól parkingowych, oznakowań stref parkingowych oraz ich poziomów, pozioma i pionowa organizacja ruchu - strzałki kierunkowe, przejścia dla pieszych, linie krawędziowe, "martwe pola" itp. to podstawa do sprawnego poruszania się nie po nich.

Przygotowując projekt, dokładamy szczególnych starań, aby z jednej strony spełnił oczekiwania klienta, a z drugiej był zgodny z przepisami kodeksu drogowego dotyczącymi lokalizacji i minimalnych wymiarów stanowisk postojowych oraz ich odstępów od elementów obiektu – ścian lub słupów. Wykorzystujemy przy tym doświadczenie, które zyskaliśmy, wykonując wiele zleceń na malowanie parkingów. Dzięki temu nasze oznakowania garaży wielopoziomowych odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą propozycją malowania linii w obiektach sportowych.

oznakowanie parkingów i garaży

rodzaje oznakowań

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu gładkim

czytaj więcej

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu śrutowanym

czytaj więcej

linie zalewane wgłębne
na podłożu wyfrezowanym

czytaj więcej

realizacje

Opinie o Linie.pl
5,0
Opinie: 32
Sylwester Sylwester 2 miesiące temu
Polecam usługę malowania linii na hali produkcyjnej. 720mb, dwie różne powierzchnie- żywica i zacierany utwardzany beton. Profesjonalne doradztwo techniczne, fachowa wiedza i koordynacja pracy Pana Piotra. Sześcioosobowa ekipa Pana Jacka starannie i sprawnie wykonała pracę. Czyściutko, dokładnie, dobrze wykonana robota. Polecam
Dawid Wanke miesiąc temu
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Prace wykonane solidnie i co najwazniejsze terminowo. Szczerze polecam.
Marta Mech 4 miesiące temu
Z usług firmy korzystaliśmy po raz pierwszy. Robiliśmy szeroki, gruntowny przegląd firm pod wykonanie dość skomplikowanego i nietypowego wymalowania hali magazynowej i po odrzuceniu 4 innych ofert wybraliśmy tę firmę. Był to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera, zaufanie, dobre doradzanie, zadowolenie użytkowników. Dodatkowo konkurencyjne ceny. Prowadzenie projektu z tą firmą to tylko i wyłącznie przyjemność. Z pewnością będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości.
Mariusz Gwiaździński 6 miesięcy temu
Współpraca z firmą od kilku lat. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%.
Biuro Celtron 5 miesięcy temu
Szybko, fachowo i rzetelnie, bardzo polecamy usługi firmy. 100% zadowolenia. Pozdrawiamy
SŁAWOMIR KRASNOWSKI 7 miesięcy temu
Bardzo kompetentna i rzetelna ekipa. Zdecydowanie polecam jako partnera godnego zaufania
Leszek Nalepa 10 miesięcy temu
Świetna organizacja,bardzo słowni ludzie,rewelacyjny kontakt oraz konkurencyjna cena. Tak w skrócie można określić pracę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony (Panowie namalowali linie 9 boisk,choć pierwotnie miało być 6).calosc ogarnięta w 10h. Rewelacja
Wojciech Gumulski 11 miesięcy temu
Szybka i sprawna realizacja malowania linii na hali. Profesjonalna ekipa. Polecam. BWI Poland Technologies
Opinie Google