Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości

Strona główna > Realizacje

Malowanie znaków poziomych – Oznakowanie magazynów

Jeśli już znaleźliście się Państwo na stronie galerii z realizacjami naszej firmy to zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z rezultatami naszej pracy. Na zdjęciach widać wykonane przez nas oznakowania magazynów i hal produkcyjnych. Możecie ocenić jakość malowanych natryskowo oznaczeń w obiektach przemysłowych oraz malowanych znaków poziomych w halach sportowych. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia naszych realizacji upewnią Państwa w przekonani o naszej fachowości i rzetelności. Zapraszamy do współpracy.

prev

next

Opinie o Linie.pl
5,0
Opinie: 30
Marta Mech miesiąc temu
Z usług firmy korzystaliśmy po raz pierwszy. Robiliśmy szeroki, gruntowny przegląd firm pod wykonanie dość skomplikowanego i nietypowego wymalowania hali magazynowej i po odrzuceniu 4 innych ofert wybraliśmy tę firmę. Był to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera, zaufanie, dobre doradzanie, zadowolenie użytkowników. Dodatkowo konkurencyjne ceny. Prowadzenie projektu z tą firmą to tylko i wyłącznie przyjemność. Z pewnością będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości.
Mariusz Gwiaździński 3 miesiące temu
Współpraca z firmą od kilku lat. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%.
Biuro Celtron 2 miesiące temu
Szybko, fachowo i rzetelnie, bardzo polecamy usługi firmy. 100% zadowolenia. Pozdrawiamy
SŁAWOMIR KRASNOWSKI 4 miesiące temu
Bardzo kompetentna i rzetelna ekipa. Zdecydowanie polecam jako partnera godnego zaufania
Leszek Nalepa 8 miesięcy temu
Świetna organizacja,bardzo słowni ludzie,rewelacyjny kontakt oraz konkurencyjna cena. Tak w skrócie można określić pracę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony (Panowie namalowali linie 9 boisk,choć pierwotnie miało być 6).calosc ogarnięta w 10h. Rewelacja
Wojciech Gumulski 8 miesięcy temu
Szybka i sprawna realizacja malowania linii na hali. Profesjonalna ekipa. Polecam. BWI Poland Technologies
Piotr Nowak 9 miesięcy temu
Profesjonalizm od początku do końca, i biuro i ekipa wykonująca usługę. Szybko, fachowo, czysto. Polecam. Piotr Nowak S.M. ,,OSADA" Wrocław
Mariusz Zajt 10 miesięcy temu
Pełen profesjonalizm, usługa wykonana szybko, solidnie, czysto, szybki kontakt z ekipą. Polecam !! Magazyn Pulsar K.Bogusz Sp.j.
Opinie Google