Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości

Strona główna > Usuwanie oznakowań

Usuwanie oznakowań poziomych

Dzięki wieloletniej specjalizacji w malowaniu natryskowym oznaczeń w magazynach i na drogach jesteśmy doskonale zaznajomieni z techniką nanoszenia oznaczeń poziomych na różnego rodzaju powierzchniach. Zyskane wiedza i doświadczenie pozwala nam również świadczyć profesjonale usługi w zakresie usuwania oznakowań poziomych.

Usuwanie oznakowań poziomych jest niezbędne, nie tylko w sytuacji, kiedy konieczna jest chociażby zmiana organizacji ruchu w obiektach przemysłowych, ale również, kiedy potrzebne jest odnowienie istniejącego oznakowania. Skuteczne usuwanie starego oznakowania poziomego jest podstawą dobrze przygotowanego podłoża pod malowanie nowych oznaczeń. Stosujemy dwie metody - chemiczną oraz mechaniczną.

mechaniczne

Z posadzki betonowej - jest wykonywane przy pomocy szlifierki diamentowej podłączonej do odkurzacza przemysłowego. Ścierana jest górna warstwa wraz z nieaktualnym oznakowaniem. Tego rodzaju metoda ingeruje w strukturę podłoża.

Z podłoża bitumicznego (drogi, parkingi) – jest wykonywane przy pomocy frezarek spalinowych, które wyposażone w specjalne frezy usuwają od 2 do 3 mm wierzchniej warstwy asfaltu.

chemiczne

Chemiczne usuwanie starego oznakowania poziomego z posadzki betonowej i epoksydowej odbywa się przez nałożenie ręczne lub maszynowe specjalnej substancji mającej na celu rozluźnienie i rozpuszczenie warstwy farby. Metoda ta pozwala na usuwanie linii i oznaczeń BHP bez ingerencji w strukturę posadzki, co jest bardzo ważne w przypadku, gdy obiekt magazynowy jest wynajmowany i podlega rygorystycznym warunkom zdania hali po zakończeniu okresu najmu.

prev

next

Opinie o Linie.pl
5,0
Opinie: 32
Sylwester Sylwester 2 miesiące temu
Polecam usługę malowania linii na hali produkcyjnej. 720mb, dwie różne powierzchnie- żywica i zacierany utwardzany beton. Profesjonalne doradztwo techniczne, fachowa wiedza i koordynacja pracy Pana Piotra. Sześcioosobowa ekipa Pana Jacka starannie i sprawnie wykonała pracę. Czyściutko, dokładnie, dobrze wykonana robota. Polecam
Dawid Wanke miesiąc temu
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Prace wykonane solidnie i co najwazniejsze terminowo. Szczerze polecam.
Marta Mech 4 miesiące temu
Z usług firmy korzystaliśmy po raz pierwszy. Robiliśmy szeroki, gruntowny przegląd firm pod wykonanie dość skomplikowanego i nietypowego wymalowania hali magazynowej i po odrzuceniu 4 innych ofert wybraliśmy tę firmę. Był to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera, zaufanie, dobre doradzanie, zadowolenie użytkowników. Dodatkowo konkurencyjne ceny. Prowadzenie projektu z tą firmą to tylko i wyłącznie przyjemność. Z pewnością będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości.
Mariusz Gwiaździński 6 miesięcy temu
Współpraca z firmą od kilku lat. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%.
Biuro Celtron 5 miesięcy temu
Szybko, fachowo i rzetelnie, bardzo polecamy usługi firmy. 100% zadowolenia. Pozdrawiamy
SŁAWOMIR KRASNOWSKI 7 miesięcy temu
Bardzo kompetentna i rzetelna ekipa. Zdecydowanie polecam jako partnera godnego zaufania
Leszek Nalepa 10 miesięcy temu
Świetna organizacja,bardzo słowni ludzie,rewelacyjny kontakt oraz konkurencyjna cena. Tak w skrócie można określić pracę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony (Panowie namalowali linie 9 boisk,choć pierwotnie miało być 6).calosc ogarnięta w 10h. Rewelacja
Wojciech Gumulski 11 miesięcy temu
Szybka i sprawna realizacja malowania linii na hali. Profesjonalna ekipa. Polecam. BWI Poland Technologies
Opinie Google