Liderzy na rynku
wyznaczamy standardy jakości

Strona główna > Oferta > Zakłady produkcyjne

Oznakowanie hal produkcyjnych

Tworzymy projekty oznakowania hal produkcyjnych, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. W trakcie wielu lat działalności mieliśmy możliwość pracy przy tworzeniu oznakowań obiektów różnej skali. Pozwala nam to dobierać najlepsze rozwiązania, ściśle dostosowane do indywidualnych preferencji klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty nie tylko reprezentowały najwyższy poziom, ale również spełniały oczekiwania finansowe zamawiających.

Określona, przejrzysta organizacja ruchu to dla zakładów produkcyjnych niezwykle istotna kwestia. W miejscach, w których przemieszcza się na co dzień duża ilość różnego rodzaju sprzętu, warto pamiętać o zachowaniu płynności przejazdów, jednocześnie zapewniając komfortowe miejsca dla ruchu pieszych. Oznakowanie poziome i pionowe doskonale sprawdza się w fabrykach czy zakładach produkcyjnych, gdzie już niewielkie opóźnienia czasowe mogą oznaczać duże straty finansowe dla firmy.

Oznakowanie hal produkcyjnych - co oferujemy?

Oznakowanie hal produkcyjnych ma na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Wyznaczenie stref i dróg roboczych, ciągów komunikacyjnych czy miejsc składowania to doskonały sposób na usprawnienie i optymalizację pracy, a także szansa na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia niebezpiecznych sytuacji, które mogą być poważnym zagrożeniem dla pracowników hali. Wykonujemy czytelne, trwałe i estetyczne oznakowania hal produkcyjnych, dbając o kompleksową realizację zleceń i uwzględniając obowiązujące w tym zakresie przepisy prawne.

Oznakowanie hal produkcyjnych - dlaczego warto nas wybrać?

Na etapie projektu uwzględniamy wszystkie strefy wymagające oznakowania – ciągi komunikacyjne, drogi transportowe, gniazda produkcyjne, drogi ewakuacyjne, obszary potencjalnych kolizji lub upadków (rampy, słupy, schody). Dbamy o to, aby układ malowanych linii był przejrzysty dla użytkowników obiektu oraz ułatwiał im bezpieczne poruszanie się po terenie zakładu. Tworzony przez nas system oznaczeń wpływa pozytywnie na ograniczenie wypadków i tym samym przyczynia się do zwiększenia efektywności organizacji produkcji. Do malowania linii używamy profesjonalnych malowarek oraz specjalnie dobranych farb, co zapewnia im wyjątkową trwałość oraz estetyczny wygląd. Ze względu na specyfikę pracy podejmowanej w halach produkcyjnych, oferujemy dogodne terminy realizacji zleceń - jesteśmy w stanie wykonywać usługi w godzinach, które nie będą kolidować z pracą przedsiębiorstwa.

Obok usług w zakresie malowania linii w magazynie i fabryce oferujemy również klientom oznakowanie garaży wielopoziomowych.

Malowanie linii na hali

  • oznakowanie dróg transportowych dla wózków widłowych,
  • wyznaczenie ciągów komunikacyjnych dla pracowników,
  • wyznaczenie linii wokół gniazd produkcyjnych,
  • wydzielenie pól Systemu 5S,
  • wyznaczenie pól odkładczych i stref wyłączonych z ruchu (np.: p.poż),
  • znakowanie ostrzegawcze: pasy żółto-czarne wokół ramp, krawędzi i słupów,
  • piktogramy, symbole, napisy i znaki BHP (również wg indywidualnego projektu klienta),
  • oznakowanie pionowe.

rodzaje oznakowań

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu gładkim

czytaj więcej

linie malowane napowierzchniowe
na podłożu śrutowanym

czytaj więcej

linie zalewane wgłębne
na podłożu wyfrezowanym

czytaj więcej

realizacje

Opinie o Linie.pl
5,0
Opinie: 30
Marta Mech miesiąc temu
Z usług firmy korzystaliśmy po raz pierwszy. Robiliśmy szeroki, gruntowny przegląd firm pod wykonanie dość skomplikowanego i nietypowego wymalowania hali magazynowej i po odrzuceniu 4 innych ofert wybraliśmy tę firmę. Był to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera, zaufanie, dobre doradzanie, zadowolenie użytkowników. Dodatkowo konkurencyjne ceny. Prowadzenie projektu z tą firmą to tylko i wyłącznie przyjemność. Z pewnością będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości.
Mariusz Gwiaździński 3 miesiące temu
Współpraca z firmą od kilku lat. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%.
Biuro Celtron 2 miesiące temu
Szybko, fachowo i rzetelnie, bardzo polecamy usługi firmy. 100% zadowolenia. Pozdrawiamy
SŁAWOMIR KRASNOWSKI 4 miesiące temu
Bardzo kompetentna i rzetelna ekipa. Zdecydowanie polecam jako partnera godnego zaufania
Leszek Nalepa 8 miesięcy temu
Świetna organizacja,bardzo słowni ludzie,rewelacyjny kontakt oraz konkurencyjna cena. Tak w skrócie można określić pracę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony (Panowie namalowali linie 9 boisk,choć pierwotnie miało być 6).calosc ogarnięta w 10h. Rewelacja
Wojciech Gumulski 8 miesięcy temu
Szybka i sprawna realizacja malowania linii na hali. Profesjonalna ekipa. Polecam. BWI Poland Technologies
Piotr Nowak 9 miesięcy temu
Profesjonalizm od początku do końca, i biuro i ekipa wykonująca usługę. Szybko, fachowo, czysto. Polecam. Piotr Nowak S.M. ,,OSADA" Wrocław
Mariusz Zajt 10 miesięcy temu
Pełen profesjonalizm, usługa wykonana szybko, solidnie, czysto, szybki kontakt z ekipą. Polecam !! Magazyn Pulsar K.Bogusz Sp.j.
Opinie Google